Menü Bezárás

Az RTL Klub sztárja az első magyar nő, aki csippet ültetett a kezébe

Egy ideje lehet olvasni róla, hogy pár európai országban tesztelik az eljárást, ám most úgy tűnik Magyarországon is van olyan, aki bevállalja: Schumacher Vanda egy svájci magánklinikán esett át a beavatkozáson, amivel ezután már bárhol tud fizetni, ahol bankkártyás fizetést elfogadnak.

Egy, a bőre alá ültetett csippel Schumacher Vanda ezután bárhol fizethet a világon, ahol bankkártyás fizetés lehetséges. Az RTL Klub sztárja a Blikknek beszélt a döntéséről, azt is elárulta, hogy már kipróbálta a módszert, kiválóan működött.

Az RTL Klub sztárja az első magyar nő, aki csippet ültetett a kezébe

“Én vagyok a negyedik magyar, akin ezt a beavatkozást elvégezték, de nőként az első! Sokat járok Amerikába, rengeteg barátomnak van már hasonló, most is hatan voltunk egyszerre a klinikán, beültetésre várva” – mesélte a lapnak Vanda.

A svájci magánklinikán elvégzett beavatkozás mindössze 15 percet vett igénybe, és helyi érzéstelenítéssel csinálták. Magyarországon ő az első nő, akin elvégezték a beavatkozást. A beavatkozás mindössze 199 euróba került, és bárhol képes érintésmentesen fizetni.

A hasonló beavatkozások nemcsak fizetési lehetőséget biztosítanak, megfelelő applikációval akár lakást, autót is ki lehet nyitni velük.

“Három hónapja Los Angelesben elvitték a táskám, amiben a telefonom, az irataim, a pénztárcám volt. Azt gondolná az ember, ma már bármikor letiltható a bankkártyánk, ám a telefon nélkül ez sem egyszerű. Két hete már Budapesten lopták el a telefonom, akkor is kétségbeestem. Ezek mind-mind hozzájárultak a döntésemhez” – fogalmazott az Éjjel-nappal Budapestben és a Hotel Margaretben szereplő színésznő.

A lány külföldi barátai közül többen viselnek már hasonló csippet. és mivel rengeteget utazik, könnyebben rábólintott a beavatkozásra.

“Van olyan barátnőm, aki már hat csipet hordoz magában. Van, amelyik ajtókat vagy a kocsit nyitja, van, amelyik az okosotthont vezérli. Szerintem ez biztonságosabb megoldás, mint a hurcolni a tárgyakat, amelyeket elhagyhatunk, megrongálódhatnak. Sokan kérdezik, nem félek-e, hogy csak úgy levonják a pénzem, de én biztonságosnak látom, hiszen PIN-kód védi az utalást” – mondta Schumacher Vanda.

Fotó: Schumacher Vanda/Instagram

Forrás